Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zwroty, gwrancja, reklamacje

Pobierz formularz reklamacji do druku


Zwroty

Wyłącznie Klientowi będącemu Konsumentem przysługuje 14 dniowy termin do odstąpienia od umowy. Zgodnie z art. 22 (1) Kodeksu cywilnego za Konsumenta uważa się osobę fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy powinni Państwo nas poinformować (GG Stores Sp. z o.o. sp.k. , ul. Królowej Jadwigi 98, 30-209 Kraków sklep@mi-store.pl, telefon: 575 228 666) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Zwrotu płatności odbywa się za pomocą przelewu bankowego, na podany przez Klienta nr. rachunku bankowego.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Dla Państwa wygody stworzyliśmy moduł umożliwiający szybkie przejście przez procedurę odstąpienia od umowy (ZWROTY TOWARÓW), jest on dostępny w dziale Twoje Konto po zalogowaniu się na naszej stronie. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną). Skorzystanie z modułu nie jest obowiązkowe.

(dotyczy Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie jako "Hurtownik"): Prawo odstąpienia od umowy dotyczącej towarów zakupionych na odległość nie ma zastosowania do zakupów dokonanych przez podmioty prowadzące działalność gospodarczą w ramach i na potrzeby tej działalności.

Formularz odstąpienia od umowy dostępny jest TUTAJ.

Gwarancja Producenta

Wszystkie kamery i akcesoria kupione za pośrednictwem sklepu ggmedia.pl są objęte 24 miesięczną gwarancją producenta.
Naprawy w trybie door-2-door (z przyjazdem kuriera, bez wychodzenia z domu) wykonuje GoPro

Wypełnij online formularz reklamacyjny - tutaj, aby zamówić bezpłatnego kuriera, który przyjedzie po odbiór sprzętu.

Urządzenie zostanie odesłane bezpłatnie po wykonaniu naprawy gwarancyjnej

Wkrótce

Wkrótce

Wkrótce

Wkrótce

Wkrótce

Wkrótce

Wkrótce

Wkrótce

pixel