Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O firmie

Witamy w świecie ggmedia.pl! :)

 

Nasz sklep internetowy istnieje od 2003 roku. Tworzyliśmy go wypełniając pewną lukę na rynku branży telefonii komórkowej opanowanej przez szemrane komisy i zalanej tanimi chińskimi akcesoriami o, delikatnie mówiąc, mizernej jakości.. Jako entuzjaści mobilnych gadżetów nie mogliśmy znieść takiego stanu rzeczy! Dlatego powstał sklep online ggmedia.pl. Nie zważając na uśmieszki i krytykę zaczęliśmy cywlizować ten rynek z "targowymi" naleciałościami wprowadzając do oferty telefony z oficjalnych producenckich dystrybucji oraz markowe akcesoria, wtedy jeszcze sporo droższe od "chińczyków" ale cechujące się znacznie wyższą jakością wykonania i działania.

Patrząc na rozwój rynku z perspektywy ponad 10 lat uważamy, że poszliśmy właściwą drogą. Potwierdzają to również nasze ciągle rosnące statystyki sprzedaży, dziesiątki tysięcy zrealizowanych transakcji oraz powiększające się grono naszych stałych Klientów. A także fakt, że z roku na rok powstawało coraz więcej naśladujących nas firm..;)

 

W marcu 2014 odświeżyliśmy nasz sklep online wprowadzając wszelkie aktualne nowinki i usprawnienia stosowane w nowoczesnych sklepach internetowych. Wszystko po to aby umilić Wam odwiedziny naszego sklepu online oraz ułatwić procesy związane z zamawianiem towaru, kontaktem z nami, składaniem reklamacji, dokonywaniem zwrotów itd.


 

 

Kilka miesięcy wcześniej przeprowadziliśmy się również do naszej nowej siedziby wybudowanej w bardzo prestiżowej lokalizacji w Krakowie, przy ul. Królowej Jadwigi 98, do której serdecznie Was zapraszamy.

 

 

Nie mamy zamiaru stworzyć z naszego sklepu wielkiego molochu oferującego wszystko i nic, tysiące produktów z różnych branż o których de facto nikt z obsługi nic nie wie i których nie widział na oczy ponieważ są na magazynach dostawców. Sprzedajemy to na czym się znamy - produkty elektroniki mobilnej.

 

Staramy się być profesjonalistami w każdym aspekcie naszej działalności, nie tylko w zakresie wiedzy i oferowanych produktów.

Prowadzimy nasz biznes w poszanowaniu dla środowiska, jesteśmy firmą zarejestrowaną w Rejestrze Przedsiębiorców i Organizacji Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego prowadzonym przez GIOŚ (nasz nr rejestrowy E0014982WZBW). Otrzymaliśmy również Certyfikat:

 

O naszej rzetelności świadczą również zebrane przez nas pozytywne opinie w serwisach:

Allegro (konto nr.1)     Allegro (konto nr.2)     Ceneo  

 

Mamy nadzieję, że te kilka powyższych słów przybliżyło Wam co nieco naszą firmę, ukazując, że po drugiej stronie monitora nie ma bezdusznej maszyny lecz ekipa ludzi z pasją. Zapraszamy więc do częstego przeglądania naszych stron a my.. robimy sobie kawę i zasiadamy do komputerów żeby sprawnie ogarnąć Wasze zamówienia! ;)

 

pozdrawiamy,

zespół ggmedia.pl

pixel